Chia semínka 500 g

Pro Váš zdravý životní styl Více informací

390,- Kč vč. DPH
skladem


   zatím nehodnoceno

Obj. číslo:025
Výrobce:EUROPEPHARMA
Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové
Sazba DPH:15.0%

Semínka jsou skvělým podpůrným doplňkem stravy, který má pozitivní vliv na krevní oběh a pomáhá předcházet kardiovasku-lárním onemocněním. Obsahují vysoké množství využitelného vápníku, které je až 5 x vyšší než ve stejném množství mléka, jsou proto vhodné pro ženy při menopauze (prevence před osteoporózou), seniory, děti ve vývinu nebo těhotné ženy.Vysoký obsah vlákniny přispívá dobrému zažívání a optimálnímu vyprazdňování. Chia semínka mají výbornou schopnost na sebe vázat vodu a vytvořit jemný, zdravý a lehce stravitelný gel, který navozuje pocit sytosti, zpomaluje rozklad sacharidů (a reguluje tak hladi-nu krevního cukru) a dobře hydratuje tělo. Mají protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Zlepšují koncentraci a koordinaci pohybů, jsou vhodné pro dodání energie při fyzické a psychické zátěži. 

CHIA SEMÍNKA

  • Semínka z šalvěje hispánské (pochází z oblasti Střední Ameriky).
  • Díky svým unikátním účinkům a obsahu důležitých látek se řadí mezi tzv. superpotraviny.
  • Jsou významným zdrojem vitaminů, minerálních látek, proteinů, kvalitních sacharidů, vlákniny a omega-3 mast-ných kyselin. Obsahují také antioxidanty, železo, váp-ník, zinek, draslík, magnesium, fosfor a další důležité látky v čisté přírodní formě.
  • Ocení je sportovci, diabetici, celiaci (jsou bezlepkové), osoby trpí-cí vysokým krevním tlakem nebo zvýšeným cholesterolem, lidé s redukční dietou, vegetariáni, vegani a všichni, kdo dbají na své zdraví a dodržují zdravý životní styl.
  • Chia semínka nemají žádnou pachuť, lze je přidávat do mnoha různých jídel.

Dvě lžíce chia semínek denně zajistí dostatečné množství vitamínů a minerálů k obohacení pestré denní stravy. Semínka nejsou náhražkou pestré denní stravy, jsou pouze jejím doplňkem.

Jméno:
Předmět:
Příspěvek:
 
  
Europepharma © 2019
redakční systém RYCHLÝ OBCHOD | design Neofema, s.r.o.