Souhlas se zasíláním informací a obchodních sdělen

Souhlasím s tím, aby mi společnost Europepharma CZ s.r.o. se sídlem Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, IČ:64827143 (dále jen Provozovatel)  zasílala informace a obchodní sdělení, to je zejména informace týkající se nabízených výrobků z internetového obchodu www.europepharma.cz, dále informace vybízející k návštěvě webových stránek či informace určené k přímé či nepřímé podpoře daného zboží  (dále je obchodní sdělení).

V souladu s nařízením EÚ o GDPR tímto výslovně udělují Provozovateli svůj souhlas se zpracováním osobních údajů nezbytných pro zasílání obchodních sdělení (potvrzení objednávky, info o zásilce či platbě), a to pro účely jejich zařazení do příslušné databáze pro účely zasílání obchodních sdělení. V souladu s předchozí větou budou zpracovány tyto osobní údaje: jméno a příjmení,  adresa,  adresa elektronické pošty (email) a telefonní číslo (dále jen osobní údaje).

Souhlas se zasíláním informací a obchodních sdělení a se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně, a to na dobu neurčitou. Zároveň potvrzuji, že jsem byl poučen o svém Právu tento souhlas kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím emailu.

Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě manuálně.

Osobní údaje poskytnuté Provozovateli na základě tohoto souhlasu nebudou poskytnuty ani předány třetí straně, výjimkou skutečnosti, kdy jsou nezbytně nutné k doručení zásilky či písemnosti. Potvrzuji, že jsem byl poučen o svých právech, které mám, zejména o Právu požádat provozovatele o informace, nápravu a o výmaz.

 

 

Europepharma © 2019
redakční systém RYCHLÝ OBCHOD | design Neofema, s.r.o.