Platby

Přijímané způsoby platby

Dobírka
Při zaslání zboží na dobírku platí zákazník částku při převzetí zboží na poště nebo při doručení na adresu . Při tomto způsobu platby účtujeme 40 Kč + poštovné a balné. Tato forma platby se netýká pro vyzvednutí zásilky na výdejních místech společnosti Zásilkovna.cz. Daňové doklady jsou zasílány na adresu zákazníka automaticky.

 

Platba předem bankovním převodem

Bankovní spojení: FIO banka Číslo účtu: 2300626303/2010

V případě platby předem je zákazníkovi zaslán potvrzovací e - mail s informacemi o úhradě objednávky, po připsání částky na náš účet je zboží nejpozději následující pracovní den expedováno. Při chybějícím variabilním symbolu může vyřízení objednávky trvat déle!!! Takto uhrazené zboží je možné zaslat poštou - Balíkem do ruky  nebo vyzvednout osobně.

 

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží. V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do sedmi dnů od uzavření kupní smlouvy. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího. Prodávající nepožaduje žádné poplatky v závislosti na způsobu platby. Přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou není přijetím nabídky. Potvrzení obsahu smlouvy uzavřené v jiné než písemné formě, které vykazuje odchylky od skutečně ujednaného obsahu smlouvy, nemá právní účinky. Převzetí nevyžádaného plnění ze strany kupujícího neznamená přijetí nabídky.

Platební brána PayU

Platební brána PayU vám umožní rychlý a bezpečný převod finanční částky určené k zaplacení objednávky. Pokud se rozhodnete pro platbu přes PayU, můžete platit různými způsoby rychlým online převodem, platební kartou nebo dalšími způsoby placení. Zaplacení objednávky formou platební brány PayU je ZDARMA. Všechny způsoby plateb provedené prostřednictvím platební brány  PayU jsou důkladně zabezpečené a chráněné v maximální možné míře.

 

Europepharma © 2019
redakční systém RYCHLÝ OBCHOD | design Neofema, s.r.o.