Doprava

Prodávající dodá zboží kupujícímu kompletní, nejpozději do 14 dnů od potvrzení objednávky, pokud u jednotlivého zboží neuvádí jinou lhůtu k dodání. Je-li u zboží uvedeno „skladem", prodávající zboží odešle nejpozději do dvou pracovních dnů. Kupující je povinen zboží převzít a zaplatit. Kupujícímu se doporučuje, aby si zboží při převzetí co nejdříve překontroloval.  Veškeré zboží je distribuováno z našeho skladu pouze na území ČR.

Cena a způsob doručení

Společnost

Platba předem na účet prodávajícího

Platba dobírkou

Česká pošta s.p.

99 Kč

+ 40 Kč

PPL

99 Kč

+ 40 Kč

Zásilkovna.cz 59 Kč Není možné

Česká pošta -  balík do ruky
Česká pošta doručí vaší zásilku do dalšího pracovního dne po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou, pokud dáte k dispozici číslo mobilního telefonu. V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den. Balík může být uložen na poště po dobu 7 dnů. Úložní dobu lze prodloužit až na 15 dnů.

PPL

PPL doručí vaší zásilku od expedice do dalšího pracovního dne po celé ČR. Den před doručením zásilky Vás PPL vždy informuje prostřednictvím emailu. Datum, adresu doručení nebo večerní doručení můžete změnit dle Vašich potřeb prostřednictvím webu www.pplbalik.cz. Řidič PPL Vás bude v den doručení zásilky kontaktovat na Vámi uvedené tel. číslo, aby dohodl podrobnosti předání. V případě nezastižení Vás bude Vás PPL  informovat prostřednictvím emailu nebo SMS a zásilku Vám automaticky doručí zdarma následující pracovní den. Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutno kontaktovat PPL. Doběrečné lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Terminálem pro platbu kartou je vybaven každý řidič PPL. Cestu Vaší zásilky můžete sledovat na webových stránkách www.ppl.cz, prostřednictvím mobilního webu http://m.ppl.cz nebo prostřednictvím mobilních aplikací PPL CZ pro iPhone nebo Andriod (ke stažení na webu PPL).

Zásilkovna.cz

Zásilka bude doručena na jednom z výdejních míst Zásilkovny v ČR, které si určí zákazník. Zákazník bude kontaktován prostřednictvím SMS, jakmile si bude moct zásilku vyzvednout. Lhůta k vyzvednutí zásilky je max.14 dní. U této formy dopravy není možné zvolit formu placení dobírkou.

Osobní odběr 
Zboží je možné vyzvednout po uhrazení faktury na adrese: EUROPEPHARMA CZ  s.r.o.. : Březhradská 148/3, Březhrad, 

503 32 Hradec Králové. 

Osobní odběr T-bass Studio STROP
Zboží je možné vyzvednout po uhrazení faktury na adrese: T-bass studio STROP : Gagarinova 844/9, Slezské Předměstí,

500 03 Hradec Králové. 

Europepharma © 2019
redakční systém RYCHLÝ OBCHOD | design Neofema, s.r.o.