O nás

Společnost EUROPEPHARMA CZ s.r.o. je dceřinou společností britské EUROPEPHARMA LTD.. Na český trh naše společnost uvádí ucelenou řadu produktů, které lze označit za doplňky stravy nebo preparáty zlepšující zdraví a stav organismu. Naprostou většinu produktů vyrábí EUROPEPHARMA LTD. ve Velké Británii, jako držitel licencí a výrobních postupů k unikátním látkám, které jsou v přípravcích použity. Naší vizí je nejvyšší kvalita surovin a výrobní technologie. Na český trh uvádíme produkty, které lze jednoznačně označit za nejlepší v daných oborech. Nepřistupujeme na kompromisy a za dostupnou cenu poskytujeme jen to nejlepší.

Stejně vysoké nároky máme i na naše partnerské firmy. Společnost NOR-OIL, jejíž produkty řady Omega-3 exkluzivně dovážíme do ČR, disponuje laboratorním měřením, které prokazuje hodnotu oxidačního činitele jejich produktů nižší než TOTOX 2. Toto činí z rybích olejů NOR-OIL nekvalitnější produkt na světě. Jedině čerstvý lososový olej zpracovaný do 75 minut po ulovení lososa v norských mořích je zárukou vysoké kvality produktu a především jeho pozitivního vlivu na lidské zdraví.

Pevně věříme, že cesta vysoké kvality výroby nás zavede až k Vám, našim zákazníkům.

 

Naše strategie

Vědecky ověřené složení
Naše produkty podléhají přísné odborné kontrole. Suroviny jsou získávány z celého světa a informace o jejich účincích a bezpečnosti jsou dokladovány certifikáty kvality, vědeckými rozbory a klinickými testy.

Kvalita především

Zakládáme si na kvalitě. Sledujeme nejnovější trendy a inovace v oblasti potravinových doplňků a farmacie. Při výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny z celého světa s certifikací kvality a původu. Celý výrobní proces podléhá přísné odborné kontrole.

Respektujeme přírodu

Věříme přírodě. Naše produkty jsou vyrobeny na přírodní bázi bez nežádoucích vedlejších účinků avšak s maximální účinností.

Spokojený zákazník je základ

Spokojený zákazník je naší prioritou. Rychlé vyřízení objednávky a spolehlivé doručení je samozřejmostí. Zákazníkovi jsme k dispozici v jakoukoliv dobu a rádi splníme veškeré jeho požadavky.

Za rozumnou cenu

Kvalita produktů je základ, ale rozumná cena je prioritou. Chceme našim zákazníkům nabídnout nejlepší kvalitu za rozumnou cenu. A také tak činíme.

 

Bezpečnost

Přírodní

Kombinace pečlivě vybraných přírodních látek Vám zajistí maximální účinek.

Nenávykové

Všechny účinné látky v produktech jsou nenávykové a zcela bezpečné.

Vědecky ověřené

Ke každému produktu vlastníme vědecké studie a certifikáty kvality, které jsou dostupné na našich webových stránkách.

Bez nežádoucích vedlejších účinků

Vědeckými studiemi nebyly prokázány jakékoliv vedlejší účinky v době užívání našich produktů.

Notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako doplněk stravy

Produkty splňují všechny požadavky pro prodej v ČR a jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako doplněk stravy.

Testovány SZÚ na obsah těžkých kovů a mikroorganismů

Naše produkty jsou testovány na obsah těžkých kovů a mikroorganismů. Všechny naše produkty jsou hluboce pod limitem těchto testů.

Bez nežádoucích vedlejších účinků

Vědeckými studiemi nebyly prokázány jakékoliv vedlejší účinky v době užívání našich produktů.

 

 

Europepharma © 2019
redakční systém RYCHLÝ OBCHOD | design Neofema, s.r.o.