VÝPRODEJ SKLADU - VŠE ZA 50%

(zkrácená doba expirace)

Vítáme Vás na stránkách europepharma.cz

Společnost EUROPEPHARMA přináší na trh jedinečné doplňky stravy v oblastech krásy, zdraví a celkové životní vyrovnanosti. Naším cílem je vyrobit pro Vás takové produkty, které budou kvalitní, bezpečné a hlavně účinné. Kvalita a bezpečnost je pro nás naprostá samozřejmost! Sledujeme nejnovější trendy a inovace v oblasti potravinových doplňků a farmacie. Při výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny z celého světa s certifikací kvality a původu. Celý výrobní proces podléhá přísné odborné kontrole.

S osobními údaji nakládáme podle zásad Evropského nařízení GDPR, více informací ZDE.

Aktuality

Kyselina fosfatidová pro růst vlasů

Kyselina fosfatidová pro růst vlasů

V nedávné studii bylo zjištěno, že látka kyselina fosfatidová, obsažena ...

Sójový peptid

Sójový peptid

Sójový peptid se vysvytuje téměř ve všech našich produktech.Proč je ...

Archív

EUROPEPHARMA

 

Společnost EUROPEPHARMA CZ s.r.o. je dceřinou společností britské EUROPEPHARMA LTD.. Na český trh naše společnost uvádí ucelenou řadu produktů, které lze označit za doplňky stravy nebo preparáty zlepšující zdraví a stav organismu. Naprostou většinu produktů vyrábí EUROPEPHARMA LTD. ve Velké Británii, jako držitel licencí a výrobních postupů k unikátním látkám, které jsou v přípravcích použity. Naší vizí je nejvyšší kvalita surovin a výrobní technologie. Na český trh uvádíme produkty, které lze jednoznačně označit za nejlepší v daných oborech. Nepřistupujeme na kompromisy a za dostupnou cenu poskytujeme jen to nejlepší.

Stejně vysoké nároky máme i na naše partnerské firmy. Společnost NOR-OIL, jejíž produkty řady Omega-3 exkluzivně dovážíme do ČR, disponuje laboratorním měřením, které prokazuje hodnotu oxidačního činitele jejich produktů nižší než TOTOX 2. Toto činí z rybích olejů NOR-OIL nekvalitnější produkt na světě. Jedině čerstvý lososový olej zpracovaný do 75 minut po ulovení lososa v norských mořích je zárukou vysoké kvality produktu a především jeho pozitivního vlivu na lidské zdraví.

Pevně věříme, že cesta vysoké kvality výroby nás zavede až k Vám, našim zákazníkům.

 

Více

Europepharma © 2019
redakční systém RYCHLÝ OBCHOD | design Neofema, s.r.o.